Od návrhu po realizáciu

Ponúkame komplexné služby spracovania projektových štúdií riešenia WELLNESS a SPA centier. Navrhneme Vám, v spolupráci s najlepšími odborníkmi pre tento druh zariadenia, optimalizované dispozičné riešenie. Optimalizovaným myslíme projekt s prevádzkovými i investičnými minimalizovanými nákladmi pri dodržaní maximálneho moderného designu a zároveň dodržania vysokej úrovni služieb poskytovaných zákazníkom.

V ďalších krokoch zaistíme ďalšie stupne PD. Formou generálneho dodávateľa dodáme stavebné celky wellnessu. Sme schopní dodať antikorové bazény a vírivé bazény vrátane technológie úpravy vody, kompletný saunový svet, prípadne dodáme vzduchotechnické zariadenie vhodné do bazénového prostredia.

Medzi wellness kúry patria:

  • bazén s masážnym ležadlom a tryskami, vodným chrličom, proti prúdom
  • masáže thajské, klasické celkové, čiastočné, medové, lávovými kameňmi
  • fínsku alebo suchú saunu
  • parný kúpeľ
  • kryogénové terapie
  • soľné jaskyne alebo soľno-aerosolové komory
  • fitness (aerobne stroje) – eliptical, viacúčelové posilňovacie veže, bežiaci pás – chodník, ergometre

Primárne, slovo wellness znamená cestu k súhre mysle, duše a tela vďaka duševnej, fyzickej, okolitej a sociálnej pohody. Cieľom je, aby sa človek cítil dobre. S označením wellness sa môžeme stretnúť v kontexte s rôznymi ponukami na oddych napr. hotelov, liečebných domov, verejných bazénov, domov pre seniorov, prípadne rehabilitačných centier.

Relaxačný bazén – Hotel Vitality Vendryně je práve typickým príkladom úzkej spolupráce s investorom a jeho predstavami.

 

Online dopytServis bazénů Referencie

Aktuality:

Prúdové systémy pro kondiční plavání

Uvádzame originálny výrobok prúdového zariadenia pre kondičné plávanie. Odpovedáme na stále väčšiu potrebu našich zákazníkov poskytovať zariadenie s vyšším výkonom, než je doteraz na trhu s týmito výrobkami. Viace ...

Titánové bazény

Na základe stále vyšších požiadaviek našich zákazníkov sme v apríli 2016 odovzdali prvý bazén vyrobený z titánového materiálu. Napríklad salinita vody z Mŕtveho mora nedovoľovala použitie aj tých najkvalitnejších antikorových ocelí. Berndorf Bäderbau je tak prvý výrobca titánových bazénov na svete. Viace .....  

Počet realizácií: 806